JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA I ŻYDÓWKĘ? Cz. I

ePub czas dodania: 2015:05:03 06:52 komentarzy 0
Żydzi do Izraela!

JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA I ŻYDÓWKĘ?

I. Wprowadzenie:

1. Religia żydowska nie jest, jak się mylnie sądzi, oparta na starym testamencie - mozaizm. Żydzi odrzucili mozaizm, który był religią objawioną a zamiast niego wymyślili sobie własnym "rozumem" religię zwaną "judaizmem". Judaizm jest reprezentowany przez Talmud i praktycznie rzecz biorąc nie zajmuje się relacjami Bóg - czlowiek, tylko ma na celu zdobycie dla żydów absolutnej władzy nad Światem. Jak potwierdzil izraelski Rabin Owadia Josef (http://www.wprost.pl/ar/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-Zydom) Żydzi będą panami, a cała reszta gojów będzie im służyć jako niewolnicy.
2. W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla żydów, a przed podjęciem decyzji zasięga rady rabinów. Wszystko, co istnieje na Ziemi, należy do żydów, a w ręku gojów znajduje się tylko przejściowo. Obowiązkiem żyda jest odbieranie gojom swej własności przy użyciu dowolnych sposobów, wlącznie z zabójstwem. Goja można również okłamać, oszukać, wykorzystać i nie jest to żadnym grzechem, gdyż goje to tylko odrażające zwierzęta z ludzką twarzą.
3. Talmud pełen jest obelżywych słów przeciwko Panu Jezusowi i Jego Matce. Chrześcijaństwo, według Talmudu, należy zniszczyć wszelkimi sposobami.
4. Nie jest istotne, czy "Protokóły Medrców Syjonu" są autentykiem, czy podróbką. Opisują one bowiem dokładnie program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogólnoświatowego państwa, oczywiście rządzonego przez żydów - program, który jest realizowany na naszych oczach, co łatwo sprawdzić przeczytawszy "Protokóły".
5. Naczelną zasadę żydostwą najlepiej ujął niejaki Aaron Szechter, zwany też Adamem Michnikiem: "Mądry żyd to żyd zakonspirowany"!
6. Ujawnianie treści Talmudu było przez żydow karane śmiercią. Pierwsze tłumaczenia tego megalomańskiego steku bredni ukazały się dopiero w XIX wieku.
7. Żydom obce jest jakiekolwiek poczucie wdzięczności - o czym świadczy nagonka na Polskę - na Kraj, który jak żaden inny pomagał żydostwu podczas II Wojny. Czy żydzi uratowali choć jednego Polaka od śmierci po wkroczeniu Rosjan i Niemców do Polski?
8. Żydzi są narodem skrajnie megalomańskim i rasistowskim. "Nigdy się nie mylą, zawsze mają rację, a ich punkt widzenia jest zawsze jedynym i słusznym". Nigdy nie przepraszają.

 

II. Cechy antropologiczne:

Z powodu mieszania się żydów z nie-żydami, cechy antropologicznie często ulegają zatarciu, nie można więc ich uważać za kryterium absolutne i zawsze nieomylne.
1. Wysklepiona górna powierzchnia czaszki (Urban, Oleksy, Borowski, Dziewulski, Nowak-Jezioranski, Stolcman-Kwaśniewski, Geremek, Suchocka, Gronkiewicz Walcowa, itd.
2. Jeśli poprowadzić prostą poziomą na wysokości czubka nosa, to u Polaków przecina ona mniej więcej otwór ucha. U żydów całe ucho znajduje się powyżej tej linii.
3. U żydów boczne luki czołowe mają większy promień krzywizny, niż u Słowian.
4. Żydzi mają głębsze oczodoły, a brwi nieco wyżej nad oczyma i w kształcie łuku.
5. Nos żyda jest dłuższy, ma ostrzejszy szpic z profilu i widziany z przodu jest bardziej rozłożysty. Żydówki mają bardzo wąską przegrodę nosową między oczami.
6. Odcinek między nosem a górną wargą jest znacznie dłuższy, niż u Słowian.
7. Ucho wielkie u żydów w dolnej części nie posiada opuszki, jest jakby po linii prostej wrośnięte w głowę. U góry jest bardziej spiczaste, niż u Słowian. Często uszy u żydów są jakby zdegenerowane, nieproporcjonalne, wielkie i odstające (Urban, Glemp, Mazowiecki, ).
8. Typowy żyd idąc po linii prostej kołysze się na boki niczym kaczka (Kwaśniewski, Oleksy).
9. U starszych żydów ich cechy antropologiczne stają się bardziej wyraziste. (Drozd, Urban)

 

III. Sposób wysławiania się:

1. Żydzi posiadają dar łatwego wysławiania się, co pozwala im "zagadać" niemal każdego Polaka.
2. Żydzi, mówiąc o sprawach najważniejszych i bliskich sercu każdego Polaka, nie angażują się emocjonalnie, nie przeżywają tego tak, jak my. Mówią monotonnie, wolno i bez emocji - ot tak sobie, jak o każej innej sprawie. Sprawy narodowe ich nie obchodzą i nie dotyczą!
3. Wielu żydów ma problemy z właściwą wymową "r" (np. Hanna Gronkiewicz, Jan Maria Rokita, Donald Tusk, Janusz Zemke, Ewa Kopacz).
4. Często zdarza się im wtrącać do rozmowy jakieś typowo żydowskie zwroty, zwłaszcza zaś "tfu", "oj", "aj", lub "kretyn".
5. Często w rozmowach dają wyraz swej "uczoności", co przeradza się łatwo w poczucie wyższości i arogancję.
6. Są prawdziwymi mistrzami odwracania kota ogonem , oraz zmieniania znaczeń słów.

 

IV. Prezencja:

1. Żydzi lubują się w noszeniu brody, choć młodsze pokolenie wydaje się preferować tzw. "brodozarost".
2. Wśród mężczyzn widoczna jest niedbałość o wygląd zewnetrzny, do którego nie przywiązują oni takiej wagi, jak my. Lubią się przebierać, zwłaszcza w szaty duchownych wyznań chrześcijańskich.
3. Żydzi odznaczają się wielką pewnością siebie, czesto przeradza się ona w butę.
4. Z reguły brak im ogłady, delikatności i taktu. Uwielbiają wulgaryzmy.
5. Żydówkom brak jest delikatności, skromności i poczucia wstydu. Są bezpardonowo wścibskie i bezwstydne. Seks stanowi dla nich towar na sprzedaż.
6. Mają charakterystyczne dla siebie tiki mięśni twarzy i często ruszają ramionami.

 

V. Cechy charakteru:

1. Duch żydowski jest na wskroś przesiąknięty sceptyzcyzmem, wszystko podważa, poddaje w wątpliwość, dąży do destrukcji i zniszczenia. Żydzi nie są w stanie stworzyć niczego pozytywnego i budującego. Zniszczą każdą kulturę, każdą ekonomię, ład moralny - pozostawiąjac jedynie chaos. (Przykład: Związek Radziecki);
2. Żydzi ukrywają swe pochodzenie, udając rodowitych mieszkańców kraju, w którym pasożytują. Nierzadko grają rolę "superpatriotów". Zdarza się, że członkowie tej samej rodziny występują pod różnymi nazwiskami. Wpadają we wściekłość i furię, gdy ktoś odkryje ich prawdziwe pochodzenie, ich prawdziwe nazwisko itp., co jest cechą zupełnie niespotykaną wsród innych nacji.
3. Żydowska rodzina wpaja dzieciom silne poczucie świadomości plemiennej. Każdy żyd poda z pamięci bez zająknienia imiona przodków do 10 pokoleń wstecz. Żaden inny naród nie posiada tak silnego poczucia odrębności rasowej. Jeśli jedno z rodziców jest żydem, to niemal z pewnością dzieci zostaną żydami. Czynnikiem wzmacniającym ten proces jest opieka gminy żydowskiej. Posiadają silny instynkt gromadny - są zorganizowani w tajnej sieci gmin żydowskich - kahałach.
4. Żydowskość jest ekspansywna i żądna władzy. Władza to naczelny motor jej aktywności. 
Dla Katolika wzorcem będzie osobista świętość, skromność, pokora, służba Bogu, prawdzie,dobru i pięknu.
Dla żyda jest to śmieszne. Jego wzorcem będzie bankier (bo posiada najwiekszą władzę nad gojami), dziennikarz (bo może kształtować dusze narodu) albo polityk (bo może kierować państwem w interesie żydów, czego najlepszym dowodem jest Polska, ze swymi Geremkami, Kuroniami, Bieleckimi, Sztolcmanami, Bermanami, Kalksteinami, Michnikami itp). Każdy żyd myśli na sposób globalny, choć działa lokalnie w danym środowisku.
5. Żydzi brzydzą się pracą fizyczną (czy ktoś widział żyda pracującego przy budowie dróg albo w kopalni?). Ich ulubionymi zajęciami jest spekulacja i handel. Najczęściej zostają adwokatami (zamknięty klan), aby sądzić Gojów.
6. Żydzi wykazują niezwykłą solidarność plemienną. Żyd, zawsze i przede wszystkim obywatel Izraela, działa przede wszystkim na korzyść Izraela; choćby szkodziło to krajowi, w którym on mieszka, a nawet krajowi, w którym się urodził.
7. Wśród żydów silnie umocowana jest instytucja sadystycznej zemsty. Przyklady: morderstwo syna Bolesława Piaseckiego, syn i synowa Mariana Jurczyka, synów płk. Ryszarda Kuklińskiego, itp. Ulubionym rodzajem zemsty żydów jest zamordowanie osób najbliższych ofierze, bo w ten sposób cierpi ona więcej, niż gdyby sama została zabita.
8. Żyd nigdy nie przyłoży ręki do potępienia swoich, choćby przedstawiono mu niezbite dowody zbrodni. Będzie zawsze, bezwarunkowo popierał swych współplemienców, idąc w zaparte wbrew faktom lub pokrętnie tłumacząc je na ich korzyść, w typowo żydowski sposób odkręcając kota ogonem.
9. Żydzi są mistrzami konspiracji. W każdym nowym środowisku w mig odnajdują współplemieńców i skrycie rozgrywają sprawy na swoją korzyść. Sztandarowym przykładem jest masoneria - tajna, ogolnoświatowa organizacja satanistyczna, która służy celom polityki żydowskiej i którą niezmiennie kierują żydzi.
9. Żydzi łatwo się adaptują w każdym otoczeniu. Np. Żyd amerykański będzie powierzchownie przypominał Amerykanina (np. John Kerry), ale zawsze będzie współpracował z innymi żydami na korzyść Izraela i kosztem USA.
10. Dzięki zgłoskom w j. hebrajskim, łatwo opanowują języki obce.
11. Nie uznają żadnej świętości ani niezmiennej prawdy. Świętością jest tylko to, co służy żydom (np. religia Holocaustu).
12. Kierują się podwójną moralnością - jedna w stosunkach między sobą, a całkiem inną na użytek Gojów.
13. Są mściwi i okrutni. Nigdy nie okażą żadnego miłosierdzia obcym. Wymordowali narody Ziemi Obiecanej, ukrzyżowali Jezusa, dokonywali mordów rytualnych wśród Polaków i Palestyńczyków. Żydowska była CZEKA, NKWD, UB, SB, i wszystkie instytucje tzw. "narodowego bezpieczeństwa".
14. Żydzi nigdy za nic nie przepraszają, nie okazują żadnej skruchy za najgorsze zbrodnie i absolutnie nigdy nie zadośćuczynią dokonanego zła. Polak za doznane krzywdy zapała gniewem na krótko i jest skłonny do pojednania i zapomnienia. Żyd natomiast nie da po sobie tego poznać, ale zacznie skrycie i przebiegle niszczyć przeciwnika, zaprzęgając do tego całą swą inteligencję i umiejętności, na zimno, z wyrachowaniem planując zemstę lata na przód.
15. Żydów cechuje poczucie wyższości i wybraństwa, które przechodzi w groteskową megalomanię. Z tego powodu nigdy nie scierpią doznanego upokorzenia - a upokorzeniem była dla nich także pomoc uzyskiwana od Polaków w czasie wojny. Żyd, który zawdzięcza Polakowi swe ocalenie, będzie go nienawidził (jak np. pisarz Kosiński czyli Josek Lewinkopf). Regułą było, że żydzi złapani przez Niemcow natychmiast wydawali swych dobroczyńcow, aby ci zginęli razem z nimi.
16. Żyd będzie pochlebcą i przyjacielem (inwestycje) dopóki ciagnie z goja korzyści. Gdy osiągną swój cel, zmieniają się nie do poznania i bez skrupułów stają się lichwiarzami.
17. Specjalnością żydów jest przewrotność i pokrętna logika w argumentowaniu.
18. Żydzi nie czują żadnego przywiązania do narodu, wśród którego żyją.
19. Żydzi przyjaźnią się i zawierają małżeństwa przeważnie tylko między sobą.
20. Rasa żydowska wykazuje swego rodzaju "nadaktywność" - zawsze żydzi stoją na czele wszystkiego, co jest skrajne, czy to w polityce, czy w nauce, czy w Kościele (Marks, Lenin, Trocki, Darwin, Freud, Parvus-Łazarewicz, Anda Rottenberg, Róża Luksemburg, Lavrentiy Beria, Józef Różański z domu Goldberg, Julia Brystiger z domu Prajs, itp.).
 

 

Wybrane z cyklu artykułów opublikowanych na soc.culture.polish.

http://gloria.tv/media/1TCWjt65mNB + http://gloria.tv/media/4Apz5s9rr7c + http://gloria.tv/media/cPcDFZ3BoTH 

https://www.youtube.com/watch?v=GnVWpqMOBdI

http://gloria.tv/media/1TCWjt65mNB + http://gloria.tv/media/4Apz5s9rr7c + http://gloria.tv/media/cPcDFZ3BoTH;  https://www.youtube.com/watch?v=GnVWpqMOBdI 
licznik: 88089 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Żydzi a "Goje" 0|0
Sam nie wiem. Nadmieniam, że Żydem na pewno nie jestem. Niestety, wiele z tych powyższych tez brzmi bardzo wiarygodnie. Osobiście kilka razy zetknąłem się z nimi i wspomnień z tych kontaktów dobrych nie mam (ale też nie są fatalne, tragiczne). Jednak i wśród "Gojów" nie zawsze jest OK. Słyszałem też w korporacji Johnson & Johnson Poland dominowali albo i dominują nadal i jak pracownicy lekarzy korumpowali: http://pamietnikwindykatora.pl/2015/04/19/korumpowanie-lekarzy-itp-przez-johnson-johnson-poland-sp-z-o-o-nieznajomosc-prawa-szkodzi/ chodzą słuchy że tylko pracujący tam "Goje" - zarzuty korupcyjne (jako wręczający łapówki) otrzymali (no i oczywiście lekarze i inni pracownicy służby zdrowia) a Żydzi nie choć niektórzy z nich na formalnie równorzędnych stanowiskach z "Gojami" pracowali... Nie wiem jednak na pewno czy to prawda, zresztą jak któremu udowodnisz oficjalnie, że jest Żydem. W spisku.
2017-01-11 21:44
Lepszy tytuł: Poznaj Żyda! 0|0
Mam na blogach i w mediach społecznościowych taga "Poznaj Niemcy", w domyśle chodzi nie o Niemcy, tylko o Niemców. Ze względów poprawności politycznej nigdy sam bym tak nie zatytuował. Dla Twojego artykułu jednak widzę, że tytuł " *Poznaj Żyda* " pasuje jak Żyda w mordę strzelił.

PS. Co tu jest z komentarzami? Przy liczniku 237333 powinno być ich znacznie więcej. Gdzie one są?
2017-01-14 13:51
# @Graber 0|0
Coś mi się jeszcze przypomniało gdy przed chwilą drugi raz ten artykuł przeczytałem a w szczególności zdanie:

"Żydówkom brak jest delikatności, skromności i poczucia wstydu. Są bezpardonowo wścibskie i bezwstydne."

To osobiście widziałem, jak dwie zachowywały się na wycieczce, w autokarze. Czegoś takiego wcześniej ani później nie widziałem. Jestem skłonny zgodzić się z tą tezą Autora.
2017-01-14 16:31
100% 0|0
Trafione w 10! Wszystko się zgadza. Są ròwnież bardzo kłótliwi, kobiety I mężczyźni. Dodam że bardzo mi przypominają arabów, inne wyznanie/sekta ale przecież pochodzenie historycxne to samo, te same rejony geograficzne, te same zboczenia, bezwzględność wobec samych siebie etc. Jedno bagno.
2018-02-02 04:14