Bal Przebierańców - rok później.

ePub czas dodania: 2015:02:10 23:19 komentarzy 0
Kto rzadzi w NEon'nie?

W nawiazaniu do artykuly Trybeusa "Bal Przebierańców" napisany rok temu w lutym 2014, moge tylko żalowac nadużycie swojej wlasnej cierpliwosci i tolerancji. Przynajmniej mialem nadzieje, że uda mi sie odchylic klapki i odslonic horyzonty umyslowe co niektorych celem ujrzenia swiata z perspektywy tzw. "cywilizacji zachodniej", jak ją z upośledzeniem opisuje Krzysztof Wojtas. Pisalem w NEon'ie po to, aby ukazac zakompleksionym, ze "cywilizacja zachodnia" to nic innego jak "cywilizacja wschodnia", ktora wyjechala w kierunku zachodnim. Moje starania, jednak, przyniosly niezamierzone i do tego niespodziewane efekty. Niechcąco, wyszly na jaw gleboko zakorzenione charaktery, ktore tylko mozna porownac do ludzi cierpiacych na schizofrenię urojeniową. Dodac do tego pospolite chamstwo i wynik gotowy: WOJTAS.

Wsrod bloggerow NEon'u nie ma ani jednego, jak napisal "mind service", normalnego i przyzwoitego czlowieka, ktory niebyłby wyzwany przez Wojtasa: "głupek", "dupek", "kretyn", "idiota", "przygłup", "ograniczony", a nawet "skur..syn" (jak ja, na przykład). Również:

"I jak cię, dupku nie nazwać szatanem?
Chociaż - to chyba byłoby na wyrost. Możesz być pomiotłem szatana. Takim - przynieś, wynieś pozamiataj." -
Krzysztof J. Wojtas 14.01.2015 20:01:11

"Człowieczku - ujawniasz swe pochodzenie i skur...two wyssane z mlekiem matki". - Krzysztof J. Wojtas 05.02.2015 10:36:03

Tymi i podobnymi epitetami Wojtas obrzucił kazdego, kto śmiał kwestionować jego autorytatywne polecenia co "musi", "należy", lub "trzeba" zrobić. Czując sie bezpiecznie przed własną stodołą, rolę Króla Małp Wojtas ma zapewnioną. Wszak jego mentorem jest nie kto inny jak sam syfilityk Friedrich Nietzsche (podobno w trzecim stadium każdy staje się na krótko geniuszem, nawet Hitler). "Człowiek stworzył Boga” po czym „Bóg umarł” - ogłosił Nietzsche. Teoria ta miała duży wpływ na Marksa, Hitlera, i Mussoliniego.

Wojtas dodał więcej: 

"Chrystus nie zapoczątkował chrześcijaństwa" - Krzysztof J. Wojtas, 26.10.2011 18:44:03

"Dekalog jest antypolski i nie oparty na miłości bliźniego" - Krzysztof J. Wojtas, 17.10.2011 23:10

"Mackiewicz twierdził, że należy tak 10 000 swołoczy (Katolików) się pozbyć. I wtedy będzie dobrze.
A jak nie da się znaleźć 10 000 swołoczy - to do liczby dobrać z uczciwych.
Jestem za. W pierwszej kolejności z uczciwych brać tych co za dużo gadają i piszą.!!!" - Krzysztof J. Wojtas, 14.11.2014

"Skoro krzyż z Jego ciałem jest symbolem - to przecież wszyscy powinni się radować, że ich też spotka taki sam koniec." - Krzysztof J. Wojtas, 12.01.2015 21:55:55

Powstał więc przejrzysty obraz mentalności nostryfikowanego DEBILA, który zarządza NEon'em jak chce.

Odpowiadając na pytanie Trybeusa: "Czy pan Ryszard Opara sam dał hasło do konta Spirytowi i powiedział “róbta co chceta” ..?" - Nie! Pan Ryszard Opara dał hasło do konta Krzysztofowi Wojtasowi, któremu to Spirytualny Ruszkiewicz powiedział "rób co chcesz".

Spirytualny Ruszkiewicz jest tylko bramkarzem przed stodołą Wojtasa.

I na tym Bal Maskowy się skończył.

4-go lutego, 2015 napisałem do Ruszkiewicza:

"1. Przede wszystkim to są rozmowy na PW, a nie tutaj. Znasz też mój adres prywatny. Dlaczego nie odpowiadasz na moje email'e? 
2. Nie podoba mi sie Twoja rola jako wykidajło przed drzwiami Wojtasa, który - jak pisałeś - nie należy do administracji NEon'u;
3. Żadnych dóbr osobistych nikomu nie ukradłem; ale udowodniłem jego własnymi komentarzami, że Wojtas, będąc psychopatą, jest POTENCJALNYM mordercą, który notorycznie wyzywa tutaj mnie i innych blogerow od "skur..synów, kretynów, dupków" itp. Czy jemu też wyłożyłes jasno swoje podejście? Jakie środki zastosowałeś, żeby przestał? 
4. Jesli jest to portal w jakikolwiek sposób kontrolowany przez Wojtasa, ja wycofam swoje imię z asocjacji z tym portalem. Tylko powiedz. 
Ja też mam swój honor, człowieku!
"

Pięć minut później, Jarek Ruszkiewicz mnie zbanował

licznik: 2524 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze