Rejony Świata

ePub czas dodania: 2015:02:15 00:16 komentarzy 0
NWO

Korzenie Unii Europejskiej nie wyrosły w naziźmie. Korzenie UE wyrosły w Synagogach Diabła i Lożach Masońskich.

Masońską wizję podziału swiata na Trzy Rejony, a pozniej tylko na Jeden pod auspicja ONZ'tu doskonale odgadł i opisał w swojej ksiazeczce The Blue Book amerykański businessman i wróg Komunizmu Robert Welch Jr.  Amerykańskie wydanie tej ksiazeczki błyskawicznie "wyszło z druku" oraz z bibliotek, natomiast tłumaczenie na j.polski nigdy sie nie ukazało.

Wg tej ksiazeczki, proces zjednoczenia Azji rozpoczał się już w okresie prezydentury Kennedy'ego podczas wojny wietnamskiej i zakończył oddaniem Taiwanu oraz Hong Kongu pod patronat komunistycznego rządu "reformatora kulturalnego" Chin, Mao Tse Tung'a. Wszystko to odbyło sie pod dyrekcją naczelnego reprezentanta Szatana na ziemi, Wielkiego Inspektora Generalnego Henry Kissinger'a.

"Rejon amerykański" powstał w okresie prezydentury Reagan'a, który zorganizował m.in. "wolny handel" pomiędzy Kanadą, USA, i Meksykiem (NAFTA), i zaczęto malować nowe mapy na opakowaniach żywnościowych dla dzieci pokazujące rejony, a nie idywidualne kraje. Prez. Reagan dał się poznać jako "najbardziej pro-Izraelski" prezydent, który zupełnie oddał się pod kontrolę takich Wielkich Mistrzów jak Caspar Weinberger, Marshall Breger, Marlin Fitzwater, Howard Baker, David Stockman, itp.

Niby w odpowiedzi na powstałe Rejony I (azjatycki) i II (amerykański), dnia 1 listopada 1993 powstał Rejon III - Unia Europejska. Jako oficjalne uzasadnienie powstania tej Unii podano "Wyparcie Rzymu", czyli tradycji chrześcijańskiego Imperium Romanum. W składzie pierwszej Komisji Europejskiej znalazło się dwunastu Żydów (chyba na wzór pierwszych 12-tu apostołów) tworząc swoją, tym razem, bezwstydną i arogancką Lożę Masońską, której wiekuistym zadaniem - jak ujawniono na samym początku - jest eliminacja chrześcijaństwa, jego systemu wartości, i wpływów. Unia Europejska to fatalny trzeci cios w chrześciajńską cywilizację Europejczyków po Rewolucji Francuzkiej i Bolszewickiej w byłym ZSRR.

Ostatnim etapem opisanego wyżej Nowego Porządku Świata (NWO) będzie unifikacja wszystkich "rejonów" i podporzadkowanie ich pod nowego Wielkiego Inspektora Generalnego stojącego na czele ONZ'tu. W miejscach sprzeciwu, pojawią się "pokojowi" żołnierze NATO w niebieskich chełmach.

(Obecnie doszli już do Ukrainy.)

licznik: 2454 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze