Prawo zakazu działalności "Niepożądanych Organizacji Nierządowych".

ePub czas dodania: 2015:05:25 06:11 komentarzy 0
38y Dekret Prezydenta Mościckiego

Agencja prasowa AFP ogłosiła dzisiaj (Maj 24, 2015), że Stany Zjednoczone są "głęboko zakłopotane" faktem wprowadzenia przez Rosyjskiego Prezydenta Putina oficjalnej ustawy prawnej zakazującej działalności "niepożądanych organizacji nierządowych" NGO (Non-Governmental Organizations).

Agencja AFP zwodniczo użyła w swoich wiadomościach określenia "Stany Zjednoczone" na Syjonistyczny Rząd Okupacyjny ZOG (Zionist Occupational Governemnet) znany również Amerykanom jako "Korporacja USA" w odróżnieniu od originalnej Konstytucyjnej Republiki USA zdefiniowanej w swojej Konstytucji z roku 1789.

Agencja AFP również opisała nową ustawę dot. NGO jako "kontrowersyjna" i "wysoko sporna", pomimo, że tych spierających się, oprócz Żydów w rządzie USA, nie ma.

W podobnie zwodniczy sposob agencja AFP opisała nowo-wybranego Prezydenta Dudę jako "konserwatystę"(!)

W dalszej części swoich sensacyjnych "wiadomości", agencja AFP wyraźnie przekazuje plan działania "grupom praw człowieka" kłamiąc, że nowa ustawa dot. NGO została już "szeroko potępiona" przez te grupy pomimo, że żadna z tych grup nie jest wymieniona po imieniu, ani też grupy te nie miały nawet okazji zapoznać się z nowym prawem w Rosji, które ujrzało światło dzienne tylko jedną dobę temu.

Agencja AFP cytuje komentarz ufarbowanej na blond pół-żydówki w roli rzecznika prasowego Departamentu Stanu USA Marie Harf, która powiedziała: "Jesteśmy (kto?) zaniepokojeni, że ta nowa siła ograniczy prace obywatelskiego społeczeństwa w Rosji i jest następnym przykładem dalszego prześladowania niezależnych głosów i izolacji Rosjan od świata przez Rząd Rosyjski".

"My (kto?) - dodała Marie Harf-Lucas w swoim oświadczeniu - nieprzestajemy niepokoić się wzrostem restrykcji na niezależne środki medialne, obywatelskie społeczeństwo, członków grup mniejszościowych i politycznej opozycji."

Reasumujac:

1. Genialne prawo zakazujące działalności "Niepożądanych Organizacji Nierządowych" wprowadzone było w Polsce w postaci 38 dekretu Prezydenta Mościckiego i brzmialo: "Zakazać wszelką działalność organizacji i stowarzyszeń o niejawnej strukturze".

Dekret ten rozwiązał działalność lóż masońskich w Polsce! (https://forumemjot.wordpress.com/2012/07/20/tutaj-spocznij-dlaczego-prezydentj-ignacy-moscicki-rozwiazal-dzialalnosc-loz-masonskich-w-polsce).

Dekret Prezydenta Mościckiego nie został nigdy uchylony.

Prawo to złamał Prezydent Kaczyński (PiS), restaurując w Polsce żydowską masonerię B'nai B'rith.

2. Tzw. "niezależne głosy", czyli głosy spiskujących Żydów, nie były prześladowane w Rosji przed 1917, czyli w okresie kiedy Rosja, bynajmniej, nie była odilozowana od świata. To właśnie dopuszczenie "niezależnych głosów" "ludzi wybranych" skończyło się na Rewolucji Bolszewickiej i oddzieleniem Rosji od świata Murem Berlińskim.

3. Restrykcji "na niezależne środki medialne" obawiają się tylko Żydzi, jak np. zarząd firmy AFP News, gdyż wszystkie "środki medialne" (99%) są w rękach Żydów.

4. "Członkowie grup mniejszościowych" działały już w Rosji jako Bolszewicy. Obecnie, mniejszości te dały się poznać na Ukrainie jako żydobanderowska junta premiera Jaceniuka.

5. Restrykcje "politycznej opozycji" ... W USA więzniów politycznych nie brakuje i ilość budowanych gułagów raptownie wzrasta. Nie siedzą i nie będą w nich siedzieć Żydzi. Zatem dlaczego oponują nowej ustawie w Rosji - retoryczne pytanie.

Nowy Prezydent Polski Duda mógłby nauczyć się pierwszej lekcji od Putina i egzekwować 38-y Dekret Prezydenta Mościckiego, lub wprowadzić putinowską ustawę prawną zakazującą działalności "Niepożądanych Organizacji Nierządowych" jak najszybciej. W przeciwnym razie staniemy się, jak ktoś mądrze powiedział, "drugą Palestyną", gdzie "głosy niepożądanych organizacji nierządowych" (tych z USraela) eksplodują w dowolny i makabryczny sposób.

Na bazie: http://news.yahoo.com/us-deeply-troubled-russias-ngo-law-012835084.html
licznik: 2434 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze